کتاب الکترونیکی کانون وکلای دادگستری خراسان - نسخه استاندارد

دانلود برنامه اندرویدی (فایل apk)

در نسخه استاندارد اطلاعات تمامی اعضاء کانون وکلای دادگستری خراسان (خراسان رضوی - خراسان شمالی - خراسان جنوبی) طبقه بندی شده است که قابلیت جستجو و برقراری تماس یا ارسال پیامک به ایشان را دارد. همچنین در این نرم افزار می توان وکلای یک شهرستان خاص یا هر دسته بندی دیگر را به تلگرام خود افزود به شکلی که اگر در گروه های تلگرام اعضای کانون وکلای دادگستری خراسان عضو باشند و مطلبی را در اتاق منتشر کنند مشخصات کامل ایشان در جلوی مطلب نوشته شده روئیت می شود؛ از جمله نام و نام خانوادگی وکیل، سال عضویت در کانون و شهرستان محل خدمت قابل مشاهده است.

 

جهت استفاده از برنامه ابتدا باید نرم افزار اندرویدی مربوطه را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید. پس از نصب برنامه یک کد انحصاری تحت عنوان شماره سریال برنامه که مختص آن گوشی موبایل یا تبلت است به شما اعلام می شود. ضمن یادداشت این شماره سریال از طریق دکمه خرید نرم افزار که در زیر نمایش داده شده است اقدام به پرداخت وجه نرم افزار کرده تا کد فعالسازی به شما اعلام شود. حال کد فعالسازی را در گوشی موبایل و در قسمت خواسته شده از نرم افزار وارد کرده تا عملیات فعالسازی صورت پذیرد. پس از فعالسازی قادر خواهید بود از امکانات نرم افزار استفاده نمایید. .

مراحل نصب و راه اندازی:

مرحله 1: دانلود نرم افزار (10 مگابایت)


مرحله 2: نصب نرم افزار بروی گوشی موبایل یا تبلت و یادداشت شماره سریال برنامه


مرحله 3: خرید نرم افزار و دریافت کد فعالسازی (پرداخت درون برنامه ای)
قیمت: 10000 تومان

مرحله 4: ثبت کد فعالسازی در نرم افزار اندرویدی نصب شده بر روی گوشی موبایل یا تبلت
توجه1: درصورتیکه گوشی موبایل یا تبلت شما قابلیت دریافت پیامک را داشته باشد و همزمان به اینترنت نیز متصل باشد در مرحله 3 بلافاصله بعد از پرداخت وجه از طریق بانک سامان با توجه به اینکه از طرف وب سایت ما برای دستگاه موبایل یا تبلت شما پیامکی حاوی کد فعالسازی ارسال خواهد شد جهت راحتی شما عملیات فعالسازی نرم افزار بطور خودکار و بدون نیاز به یادداشت و ثبت کد فعالسازی در برنامه انجام خواهد شد.
توجه2: چنانچه خریدار یکی از وکلای محترم استان باشند در صورتیکه شماره موبایل خود را ذکر کرده باشد سیستم بطور خودکار نام ایشان را در ابتدای اسامی وکلای استان بعد از آخرین وکیل که نرم افزار را خریداری کرده است منتقل خواهد کرد. لذا توصیه می شود در هنگام خرید برنامه حتما'' شماره موبایل خود را ثبت نمایید.


اسامی وکلای دادگستری کانون وکلای دادگستری خراسان