کتاب الکترونیکی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان خراسان رضوی - نسخه استاندارد

دانلود برنامه اندرویدی (فایل apk)

در نسخه استاندارد اطلاعات تمامی اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری خراسان رضوی طبقه بندی شده است که قابلیت جستجو و برقراری تماس یا ارسال پیامک به ایشان را دارد. همچنین در این نرم افزار می توان کارشناسان یک رشته کارشناسی یا هر دسته بندی دیگر را به تلگرام خود افزود به شکلی که اگر در گروه های تلگرام اعضای کانون کارشناسان خراسان رضوی نیز عضو باشند و مطلبی را در اتاق منتشر کنند می توان مشخصات کامل ایشان را در جلوی مطلب نوشته شده روئیت کرد؛ از جمله نام و نام خانوادگی کارشناس، رشته کارشناسی، سال ورود به کانون و حوزه جغرافیایی قابل مشاهده خواهد بود.

 

جهت استفاده از برنامه ابتدا باید نرم افزار اندرویدی مربوطه را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید. پس از نصب برنامه یک کد انحصاری تحت عنوان شماره سریال برنامه که مختص آن گوشی موبایل یا تبلت است به شما اعلام می شود. ضمن یادداشت این شماره سریال از طریق دکمه خرید نرم افزار که در زیر نمایش داده شده است اقدام به پرداخت وجه نرم افزار کرده تا کد فعالسازی به شما اعلام شود. حال کد فعالسازی را در گوشی موبایل و در قسمت خواسته شده از نرم افزار وارد کرده تا عملیات فعالسازی صورت پذیرد. پس از فعالسازی قادر خواهید بود از امکانات نرم افزار استفاده نمایید.

کتاب کانون کارشناسان رسمی دادگستری به سرعت در حال افزودن امکانات جدیدی به نرم افزار می باشد و برای تمامی استان های کشور درحال گسترش است. از جمله امکاناتی که به این نرم افزار افزوده خواهد شد امکان گفتگوهای تخصصی در اتاقهای خاص رشته های کارشناسی می باشد. به عنوان مثال یک کارشناس رشته راه و ساختمان ضمن اینکه با تمامی کارشناسان هم رشته خود از استان خراسان رضوی در ارتباط می باشد قادر به گفتگو با تمامی کارشناسان رسمی دادگستری راه و ساختمان استانهای دیگر نیز خواهد بود. همچنین هر کارشناس قادر به گفتگو با تمامی کارشناسان استان خود در اتاق مستقل دیگری می باشد که از تمامی رشته های کارشناسی در آن عضویت دارند. بدیهی است پس از اتمام این قسمت از برنامه از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و کسانی که قبلا نرم افزار را خریداری کرده باشند بدون پرداخت افزایش قیمت نرم افزار و بصورت رایگان از امکان جدید آن استفاده خواهند کرد. در نسخه استاندارد جهت کاهش حجم نرم افزار، عکس کارشناسان به برنامه افزوده نشده است و از درون برنامه بصورت خودکار عکس تمامی کارشناسان استان از وب سایت دریافت و بر روی گوشی یا تبلت ذخیره شده و نمایش داده می شود. لازم به ذکر است عمل دریافت عکس کارشناسان از وب سایت یک بار انجام می شود و در اجراهای بعدی بدون نیاز به اینترنت و از روی خود دستگاه عکس ها نمایش داده می شوند. ضمنا" در صورت تمایل نسخه دیگری از برنامه با حجم 152 مگابایت نیز ذیلا" ارائه می گردد که عکس تمامی کارشناسان را در درون خود ذخیره دارد و بدون نیاز به اتصال به اینترنت قابل مشاهده است.

مراحل نصب و راه اندازی:

مرحله 1: دانلود نرم افزار (10 مگابایت)


مرحله 2: نصب نرم افزار بروی گوشی موبایل یا تبلت و یادداشت شماره سریال برنامه


مرحله 3: خرید نرم افزار (ثبت شماره سریال برنامه و مشخصات فردی در سایت و دریافت کد فعال سازی از سایت www.KanoonKarshenasan.ir)
قیمت: 10000 تومان

مرحله 4: ثبت کد فعالسازی در نرم افزار اندرویدی نصب شده بر روی گوشی موبایل یا تبلت

توجه: درصورتیکه گوشی موبایل یا تبلت شما قابلیت دریافت پیامک را داشته باشد و همزمان به اینترنت نیز متصل باشد در مرحله 3 بلافاصله بعد از پرداخت وجه از طریق بانک سامان با توجه به اینکه از طرف وب سایت ما برای دستگاه موبایل یا تبلت شما پیامکی حاوی کد فعالسازی ارسال خواهد شد جهت راحتی شما عملیات فعالسازی نرم افزار بطور خودکار و بدون نیاز به یادداشت و ثبت کد فعالسازی در درون پنجره برنامه انجام خواهد شد.


اسامی کارشناسان رسمی دادگستری استان خراسان رضوی